Naujienlaiškis

Pirkimas
1. Susidėję Jus dominančias prekes į krepšelį ir užpildę užsakymo formos privalomus laukus, išsiųskite savo užsakymą.
2. Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu gausite išankstinę sąskaitą apmokėjimui.
3. Apmokėkite už prekę pagal Jums atsiųstą sąskaitą. Sąskaitoje nurodytą  sumą perveskite į UAB "AIKO" (įmonės kodas 300119356) sąskaitą Nr. LT75 7300 0101 5681 8994, esančią Swed banke. Mokėjimo pavedimo paskirtyje būtinai nurodykite savo užsakymo numerį.
4. Prekes Jums išsiųsime per 1-2 darbo dienas Jūsų pasirinktu būdu, kai pinigai pateks į mūsų saskaitą.
5. Atsiskaityti už prekes grynais galite tik Klaipėdoje.


Pristatymo būdas ir kaina
Prekes išsiunčiame Jūsų pageidaujamu adresu  Lietuvoje  registruotu paštu arba per kurjerių tarnybą.
Pristatymo kaina registruotu paštu yra 1,45eurų/5litai.
Pristatymo kaina per kurjerių tarnybą yra 2,90eurų/10litų.

Dėmesio! Jūsų pasirinkto pristatymo būdo kaina bus įskaičiuota Jums atsiųstoje  išankstinėje sąskaitoje apmokėjimui.

Jūs taip pat galite atsiimti prekes  Klaipėdoje paskambinę mums ir iš anksto apie tai susitarę. Šiuo atveju Jūs sutaupote pristatymo išlaidas.

 

Pristatymo trukmė
Registruotu paštu prekę gausite per 2-3 darbo dienas. Sulaukite  pranešimo iš  Lietuvos pašto apie Jūsų vardu gautą siuntą ir su asmens dokumentu nuvykite jos atsiimti. Taip pat savo siuntos buvimo vietą galite patikrinti pagal Jums elektroniniu paštu atsiųstą siuntos registracijos numerį svetainėje: www.post.lt

Jei pageidaujate gauti prekes tiesiai į namus ar darbovietę per kurjerių tarnybą, UAB "Nėgė" kurjeris pristatys prekes norimu adresu sekančią dieną po prekės išsiuntimo. Prekės pristatomos tik darbo dienomis iki 17 val. Šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis prekės nėra pristatomos.

Dėmesio! Jeigu prekes pageidaujate gauti per kurjerių tarnybą, sutartą pristatymo dieną turėtumėte užtikrinti, kad nurodytu adresu kažkas lauks siuntos, nes priešingu atveju, prekę grąžins mums atgal į atstovybę.

 

Jeigu užsisakote prekes, kurių šiuo metu nėra mūsų parduotuvėje, tai prekių pristatymo trukmė gali būti apie 15 darbo dienų. Apie atskirai užsakomų prekių pristatymo trukmę būsite informuojami asmeniškai.

 

Prekių grąžinimas

Pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties, per 14 dienų atsisakyti prekės ir ją grąžinti.

Prekės grąžinimo/siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Grąžinama prekė negali būti pradėta naudoti,  pakuotė neturi būti pažeista. 

 

Pirkėjas, gavęs nekokybišką prekę, turi nedelsiant  informuoti pardavėją telefonu arba el.paštu ir suderinti prekės grąžinimo ar keitimo sąlygas.

Prekės grąžinimo/siuntimo išlaidas apmokas pirkėjas.

 

Apie pageidavimą grąžinti prekę, pirkėjas turi el.paštu atsiųsti aiškios formos pareiškimą. Pareiškime turi būti nurodyta:

- pirkėjo vardas/pavardė, kontaktinis  tel.numeris;

- užsakymo numeris ir data;

- užsakytos prekės pavadinimas.

Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14dienų nuo pranešimo pateikimo turi išsiųsti grąžinamą prekę registruota pašto siunta adresu:

UAB "Aiko"

J.Zembrickio g.10-1a

92224 Klaipėda

 

Pardavėjas, nedelsdamas po prekės gavimo dienos ir ne vėliau kaip  per 3 darbo dienas, grąžins pinigus į pirkėjo sąskaitą.

 PagrindinisPagrindinis